Meistars uz stundu


Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, sieviešu ikdienas darbos tagad ir desmitiem palīgu: veļas mazgājamās un trauku mazgājamās mašīnas, mikroviļņu krāsnis, brīnumu gludekļi, dubultās plītis un citi elektriskie kalpi. Bet diemžēl, neviena tehnika nenovērsīs jums karnīzi, nepieskrūvēs spuldzi un nepieslēgs to pašu veļas mašīnu. Tāpēc jūs nevarat iztikt bez vīriešu rokām mājā. House Studio ir tādas rokas. Turklāt – tās ir zeltainas!

Vairāki uzdevumi – viens meistars?

Apmaksāts palīgs ikdienas uzdevumos tiek uzaicināts dažādu iemeslu dēļ. Sākotnējais zvana iemesls var būt diezgan specifisks: piemēram, jums jāsavāc iegādātās mēbeles. Bet tad izrādās, ka būtu jauki vienlaikus pārvietot dīvānu, nomainīt spuldzes, un virtuvei pārbaudīt maisītāju (virtuves krāns) nenāktu par ļaunu, jo tas sāk pilēt.

Visi šie uzdevumi ir daudzpusīgi. Un lai veiktu katru konkrēto, parasti tiek uzaicināts speciālists. Kontaktligzdas un lampas apstrādā elektriķis, strāvas krānus labo santehniķis utt. Turklāt katrs no šiem darbiem pats par sevi nav sarežģīts un var būt lēts. Bet cenai jāpieskaita izsaukuma izmaksas, kā arī laiks, kas meistaram japavada. “Cenas atradīsiet zemāk”

Kas jāspēj mājas meistaram?

Risinājums ir uzaicināt “meistaru uz stundu”. Vienam apmācītam House Studio tehniķim ir prasmes praktiski viegli risināt jebkuras mājsaimniecības problēmas. Personāls ietver tikai pārbaudītus darbiniekus ar izciliem ieteikumiem un labu darba pieredzi.

Stundu garumā meistars darīs visu, kas būtu jāprot īstam mājas meistaram – taču vairākas reizes labāk un ātrāk. Šeit ir īss pakalpojumu saraksts:

  • mēbeļu montāža un demontāža, durvju uzstādīšana, piederumu nomaiņa;
  • stiprinājuma karnīzes, plaukti, lustras;
  • santehnikas darbi, ieskaitot ārkārtas darbus: krānu, jaucējkrānu remonts, izlietņu, tualešu uzstādīšana, aizsprostojumu novēršana;
  • diode sloksņu, kontaktligzdu, slēdžu, LED paneļu, elektrības skaitītāju uzstādīšana un nomaiņa;
  • kabeļu ieklāšana;
  • sadzīves tehnikas pieslēgšana;
  • flīzēšanas darbi;
  • Tapetes līmēšana;
  • neliels mājsaimniecības remonts utt.

Ir iespējami darbi līdz atslēgai. Rezultātā ietaupījumi var sasniegt 50-60%, salīdzinot ar vairāku šauri specializētu darbinieku pakalpojumiem.

Instrumenti un piederumi

Pats mājas īpašnieks viens pats vai ar kaimiņa palīdzību var tikt galā ar daudziem uzdevumiem. Tomēr tikai ar nosacījumu, ka mājā tiek atrasti nepieciešamie instrumenti. Daži no tiem ir dārgi, bet jums tie būs nepieciešami vienu vai divas reizes dzīves laikā, turklāt tie kaut kur jāuzglabā. Arī rīku izvēle un iegāde prasa laiku, un darbam ar tiem nepieciešamas īpašas prasmes.

House Studio speciālistu rīcībā vienmēr ir viss nepieciešamais aprīkojums, un viņi zina, kā ar to rīkoties. Uzaicinot meistaru, jūs ietaupāt naudu, ietaupāt laiku un ietaupāt nervus.

Kā pasūtīt pakalpojumu?

Lai uz stundu uzaicinātu meistaru, vienkārši aizpildiet tiešsaistes pieteikumu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas mūsu meistari ar Jums sazināsies 1h laikā, bet ja nesagaidat ziņu no mūsu meistariem 1 stundas laikā. Par izsaukumu Jums nebūs jamaksā.

Izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma, tā veida un sarežģītības, materiāliem. Dažos gadījumos meistars ieradīsies ar savu komanda. 
Pēc iespējas detalizētāk aprakstiet problēmu, lai iegūtu visprecīzāko informāciju par cenu. Galīgās izmaksas nosauks uz vietas, pēc tam, kad tās būs pārbaudījis meistars. Ja nepieciešams, darbinieks pārņems arī palīgmateriālu iegādi. 
Atcerieties: jebkurš uzdevums ir veicams, ja kapteinis to pārņem.

Pieteikuma aizpildīšana

Attiecīgos laukos norādiet prasīto informāciju.

Ziņojuma laukā
Aprakstiet, ko vajadzēs darīt.

*Meistars uz stundu. (Ja vajag tikai nomainīt, piemēram, lampas slēdzīti izstabā.

Bet ja nevēlies pildīt formu, vari droši zvanīt un izsauktu mēistaru uz objektu. Spied uz norādīto mob: num.

%d bloggers like this: